Umyj się kardridżem!

Jakiś czas temu w ofercie sklepu Firebox były bardzo oryginalne i idealne wprost na prezent dla geeka mydła w kształcie kartridży. Prawdę powiedziawszy, kiedy je pierwszy raz zobaczyłem pomyślałem, że ktoś je myje, ale szybko wyprowadzono mnie z błędu. Mydła były dostępne w dwóch wersjach Super NES o wymiatach 12.5 x 2 x 1.5 cm oraz Game Boy o wymiarach  5.5 x 6 x 0.8 cm i wyglądały jak prawdziwe kardridże!

Żeby było zabawniej posiadały one „naklejki” prezentujące tytuły mydlanych gier. I tak oto dostępne gry na Super NES to Donkey Kong Country, Street Fighter II Turbo, Super Mario Kart, and The Legend of Zelda, a na Game Boy Earthworm Jim, Kirby’s Dreamland, Pokemon Blue, Pokemon Red, The Legend of Zelda, Super Mario Land i Tetris. Cena za takie mydełka krążyła w okolicy £12.99 za wersję Super NES i £6.99 za Game Boy’ową.

W internecie idzie jeszcze znaleźć tego typu wynalazki, ale trzeba poszukać głónie na stronach dotyczących rękodzieła, ale nie tylko. Przeszukując sieć natrafiłem również na wydanie mydła w wersji kardridża na N64, Snes, kontrolery itd. Jak zatem widzicie jest jeszcze szansa na coś ciekawego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *